JSQ PRODUKCJA FILMOWA LEGNICA

JSQ PRODUKCJA FILMOWA LEGNICA

JSQ FILM Więcej na WWW.JSQ.PL

img

JSQ PRODUKCJA FILMOWA LEGNICA

Filmy z Drona Legnica

Zajmujemy się reklamą od 6 lat – przez co nasze doświadczenie, pasja kreowania i profesjonalne podejście do każdego projektu dają gwarancję zadowolenia naszych Klientów. Fascynuje nas wszelka forma reklamy i promocji oraz wszelkie nowe technologie i narzędzia jakie działają od dawna oraz te, które każdego dnia pojawiają się na rynku. Potrafimy wykorzystywać wszystko to, co pozwoli waszej firmie odnieść sukces.

Specjalizujemy się w produkcji filmowej a w nią składają się filmy reklamowe, filmy promocyjne, filmy korporacyjne i wizerunkowe oraz teledyski i animacje 2D/3D. Realizujemy relacje z eventów. Każdy etap produkcji filmowej, począwszy od koncepcji całego projektu poprzez realizację nagrania aż po montaż jesteśmy w 100% zaangażowani aby zachować najwyższy poziom jakości obrazu, oryginalną mieszankę dźwięków oraz nowoczesny i unikalny montaż.

Wykonujemy zdjęcia z drona oraz filmowanie z drona (fotografia lotnicza) ta terenie miast : Legnica, Wrocław, Chojnów, Lubin, Polkowice, Głogów, Jawor, Bolesławiec, Jelenia Góra, Zgorzelec, Karpacz, Zielona Góra oraz wszędzie tam gdzie potrzebuje tego nasz klient.

Szybki Kontakt
close slider